Technical rules – Laminating 100%

Papīra gramāža (g/m²) 115 - 400 g/m² (vienpusēja laminēšana)
150 - 400 g/m² (abpusēja laminēšana)
Papīra veids Krītpapīs, nekrītots papīrs, pašlīmējošais papīrs un kartons
Minimālais loksnes izmērs (mm) 320 x 250 mm
Maksimālais loksnes izmērs 1020 x 720 mm
Apdrukājamais loksnes laukums Greifera un anlāga malām jābūt 10-15 mm platām un tās nedrīkst būt pārklātas ar laku vai krāsu

Pārējām divām malām jābūt vismaz 10 mm platām nedrīkst būt pārklātas ar laku vai krāsu (ja tās ir pārklātas ar krāsu, tad nav iespējams paredzēt to laminēšanas kvalitāti)
Tehnoloģiskais zudums, virstirāža Loksnes laminēšanai vai lakošanai tiek iesniegtas ar apstrādājamo pusi uz augšu (ja apstrāde ir 1+0). Ieteicams apstrādājamo pusi atzīmēt.

Gloss un Matt plēves laminēšana no vienas puses: līdz 3000 loksnēm - 50 loksnes un papildus 10 loksnes uz katrām nākamajām 1000 loksnēm

Gloss plēves laminēšana ar reljefa spiedumu loksnēm no vienas puses līdz 3000 loksnēm - 50 piekārtojuma loksnes un papildus 10 loksnes uz katrām nākamajām 1000 loksnēm
Krāsas slānis Laminēšanai jāiesniedz loksnes ar pilnībā cauržuvušu krāsas slāni. Tikai apžāvēta krāsas virskārta samazina lamināta noturību pie loksnes un var radīt problēmas tālākajā apstrādes procesā. (pievērst uzmanību izmantojot IR žāvēšanu un dažādas ātri žūstošas lakas).
Krāsas piedevas Ja krāsa būs ar pārāk augstu sveķu un vasku īpatsvaru, tas var kalpot par iemeslu lamināta atlipšanai no gatavās produkcijas.
Speciālu efektu papīrs Katrs papīrs ar faktūru vai nestandarta sastāvu ir jātestē, šie materiāli laminējot uzvedas neprognozējami.
Pret nosēduma pulveris Laminēšanai iesniegt atpulverotas loksnes.
Projekta līguma Nr. L-APA-10-0016. Projektu īsteno:  Biedrība “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera”
liaa
nap
es
esf

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ
Projekts tiek īstenots sadarbībā ar LIAA. Projekta līguma Nr. SKV-L-2016/389

intergraf lpua

Please wait...