Tehniskie noteikumi – Sietspiedes UV lakas

Papīra gramāža (g/m²) 115 - 600 g/m² (citas gramāžas papīri jātestē atsevišķi)
Papīra veids Krītpapīs, nekrītots papīrs, pašlīmējošais papīrs, kartons, plastikāta materiāli (šie materiāli jātestē atsevišķi)
Minimālais loksnes izmērs (mm) 320 x 220 mm
Maksimālais loksnes izmērs 1020 x 720 mm
Apdrukājamais loksnes laukums Greifera malas platumam jābūt ne mazāk kā 13 mm platai.
Tehnoloģiskais zudums, virstirāža Loksnes laminēšanai vai lakošanai tiek iesniegtas ar apstrādājamo pusi uz augšu (ja apstrāde ir 1+0). Ieteicams apstrādājamo pusi atzīmēt.

Lakošanai no vienas puses:
līdz 3000 loksnēm – 100 loksnes un papildus 20 loksnes uz katrām nākamajām 1000 loksnēm. Virstirāžai jābūt norādītai darba pasūtijuma lapā, e-pastā vai elekroniskās pasūtijumu sistēmas pasūtijuma formā.
Krāsas slānis UV lakošanai izmantojams krītpapīrs ar zemu uzsūktspēju.

Ja papīrs nekrītots, izmanto speciālu laku un biezāku sietu formai.

Lakošanai paredzot smalkas detaļas, jāņem vērā: sietspiedes formas elastīgo raksturu un iespējamo formas stiepšanos līdz 1 mm robežās.

Izmantojam lakas slāni 5 cm3/m² lielu laukumu lakošanai un 7,9 cm3/m² nelielu detaļu izlakošanai. Iespējams izmantot arī biezāku sietu formai par to atsevišķi vienojoties.
Krāsas piedevas Ja krāsa būs ar pārāk augstu sveķu un vasku īpatsvaru, tas var kalpot par iemeslu UV lakas atlipšanai no gatavās produkcijas.
Speciālu efektu papīrs Katrs papīrs ar faktūru vai nestandarta sastāvu ir jātestē, šie materiāli laminējot uzvedas neprognozējami.
Pret nosēduma pulveris UV lakošanai iespiegt atpulverotas loksnes.

Faili sietspiedes UV izlakošanai jāiesniedz vektoru grafikā, PDF faila formātā. Ja klients darbu iesniedz kopā ar jau savu izgatavoto filmu, tad obligāti ir jāiesūta vizuālās apskates fails PDF formātā.
Projekta līguma Nr. L-APA-10-0016. Projektu īsteno:  Biedrība “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera”
liaa
nap
es
esf

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ
Projekts tiek īstenots sadarbībā ar LIAA. Projekta līguma Nr. SKV-L-2016/389

intergraf lpua

Lūdzu gaidiet...